logo-kuna-system

 

Kim jesteśmy? 

Generalnym dystrybutorem Bluewater - szwedzkiej firmy produkującej najlepsze filtry do wody na świecie. Mamy 20-letnie doświadczenie w zakresie uzdatniania wody pitnej oraz oczyszczania powietrza dla domu i firmy. 

 

Czym się zajmujemy? 

Oferujemy profesjonalne i nowoczesne rozwiązania w kwestii filtracji wody i oczyszczania powietrza. W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie produkty niezawodne, gwarantujące bezpieczeństwo i spokojne, wieloletnie użytkowanie. Jesteśmy partnerami oraz dystrybutorami najlepszych na świecie producentów filtrów do wody i oczyszczaczy powietrza, m.in. Bluewater, BWT, Borg&Overstorm, Sharp, Ideal, Blaupunkt, Kuna Filter, Blueair, Boneco czy LIFAair.

 

Woda i powietrze to nasza pasja!  

Z roku na rok podnosimy kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu. Fachowo doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz filtrów, tak by nasi klienci mogli cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zdrowym powietrzem. Wierzymy i działamy według zasady, że „tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”. Zapraszamy do świata czystej wody i powietrza, świata w kolorze blue.