Kim jesteśmy? 

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży uzdatniania wody pitnej oraz oczyszczania powietrza. Kuna System oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by pić krystalicznie czystą wodę i oddychać powietrzem wolnym od smogu i zanieczyszczeń. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy chętnie dobiorą urządzenia dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie.

 

Czym się zajmujemy? 

W skrócie - sprzedażą i serwisem. Filtry do wody, dystrybutory wody pitnej, skuteczne oczyszczacze powietrza - nie mają dla nas tajemnic. W ofercie skierowanej do naszych klientów znajdują się wyłącznie produkty niezawodne, gwarantujące bezpieczeństwo i spokojne, wieloletnie użytkowanie. Jesteśmy partnerami oraz dystrybutorami najlepszych na świecie producentów, m.in. Bluewater, BWT, Borg and Overström, Sharp, 3M, John Guest, Ideal, Blaupunkt, Kuna Filter, Blueair, Boneco, LIFAair czy Boneco.

 

Woda i powietrze to nasza pasja!  

Z roku na rok podnosimy kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu. Fachowo doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz filtrów, tak by nasi klienci mogli cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zdrowym powietrzem. Wierzymy i działamy według zasady, że „tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Zapraszamy do świata czystej wody i zdrowego powietrza.