Bluewater Cleone

 

Działa świetnie. Wygląda świetnie. Klasyk o wysokiej wydajności.cleone - 02

Bluewater Cleone przenosi łatwość oczyszczania wody na wyższy poziom. Zapomnijcie o wodzie z posmakiem chloru czy obawach o praktycznie wszystkie chemicznie i biologiczne zanieczyszczenia. Sprawdzony w działaniu i posiadający wytrzymałą konstrukcję, Bluewater Cleone jest małych rozmiarów, ale doskonale radzi sobie z dostarczaniem krystalicznie czystej, zdrowej wody do kuchennego kranu. Cleone mieści się z łatwością pod kuchennym zlewem (w domu lub w firmie), aby niezawodnie dostarczać krystalicznie czystą wodę do picia, przygotowywania kawy i herbaty, gotowania posiłków lub mycia owoców i warzyw. We Włoszech, model Cleone jest nazywany 'czołgiem', ponieważ niemal nigdy się nie psuje, pracuje 24/7 przez cały rok, dostarczając czystą, świeżą i smaczną wodę pitną. Na rynku pełnym nieskutecznych i nieatrakcyjnych oczyszczaczy wody, Cleone odzwierciedla naszą filozofię, według której nie ma kompromisu, jeśli chodzi o ochronę ludzkiego zdrowia i samopoczucia. Jako jedyni używamy do produkcji naszych urządzeń materiałów niemal zupełnie neutralnych dla wody, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o wtórne zanieczyszczenie wody pochodnymi plastiku, co ma miejsce w większości filtrów na rynku. Dołączcie zatem do setek tysięcy ludzi na całym świecie, którzy dziś korzystają z oczyszczaczy wody Bluewater Cleone, w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Gdy ostatnio liczyliśmy, model Cleone filtrował 24 miliony litrów wody dziennie dla ludzi na całym świecie. Cleone to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do uzdatniania wody pitnej. Szereg nagród oraz wyróżnień pozwala nam z dumą prezentować ten produkt jako najlepszy do uzdatniania wody w Twoim domu lub biurze. Cleone wykorzystuje technologię uzdatniania wody metodą molekularną. Kilkustopniowa filtracja pozwala na dokładne oczyszczenie wody do poziomu pierwszej klasy czystości z dodatkiem potrzebnych do życia minerałów. Produkt pochodzi ze Szwecji - ojczyzny Nagrody Nobla, kraju w którym wiele wiodących firm rozpoczynało swoją działalność, a lista innowacyjnych rozwiązań, które pomogły podnieść jakość naszego życia nie ma końca.

W Polsce pracuje ponad 20 tysięcy modeli Cleone (Bluewater Cleone, Cleone Kuna, Zepter Aqueena) - oznacza to, że 20 tysięcy rodzin nie kupuje wody w butelkach, nie nosi jej do domów, nie zanieczyszcza środowiska odpadami - są zdrowi, szczęśliwi, ekologiczni i miesięcznie oszczędzają ok. 200 złotych. Wybierz zdrowie i  wygodę - wybierz Bluewater Cleone!

 

Zobacz więcej na: http://bluewatergroup.com/products/cleone/banerek - kopia

 

 

 

Zarejestruj produkt Cleone:

 

Przedłuż swoją gwarancję na urządzenie Bluewater Cleone nawet do 10 lat! Rejestrując swój produkt na naszej stronie przedłużasz gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne z 24 do 36 miesięcy oraz na pozostałe elementy urządzenia aż do 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Gwarancja na urządzenie aktywna jest tylko w przypadku dokonywania regularnych serwisów (co 6 miesięcy) przez autoryzowany serwis Kuna System lub autoryzowany serwis Biura Regionalnego Kuna System. 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI

 

 

  

Parametry techniczne:

 cleone

 

 

   

Bluewater Spirit

 

Skuteczny i kompaktowy, wszechstronny Bluewater Spirit spirit 300 - 01 usuwa szkodliwe patogenne bakterie, niezdrowe zanieczyszczenia chemiczne i metale toksyczne z wody pitnej. Urządzenie nie wymaga zastosowania zbiornika. Prawdopodobnie jedna z najlepszych inwestycji jakiej możecie dokonać w celu poprawy swojego zdrowia i samopoczucia. Spirit zmienia wodę z wodociągów w zdrową wodę pitną. Posiadający wydajność wykraczającą ponad oczekiwania Spirit to nowoczesna, zgrabna konstrukcja, która doskonale pasuje w każdej kuchni. Łatwy w montażu i konserwacji, Spirit dostarcza aż 3 litry czystej wody na minutę.

 

 

 

Zobacz więcej na: http://bluewatergroup.com/products/spirit/

 

banerek - kopia

 

 

Parametry techniczne:

spirit

 

 

   

Bluewater Pro

 

To prawdopodobnie najpotężniejszy kompaktowy oczyszczacz wody dostępny na rynku. Idealny do profesjonalnych kuchni, hoteli i szpitali.pro 400 - 02 Pro służy także do usuwania kamienia z wody, aby zapewnić idealnie czystą wodę do zmywania, prasowania i gotowania. Pro może być wykorzystany do generowania pary i zimnej mgły (atomizacji) przy czynnościach takich jak nawilżanie w fabrykach sera lub do stworzenia systemu oczyszczania wody dla całego domu.
Instalacja, użytkowanie i konserwacja Bluewater Pro jest łatwa i prosta. A wymiana filtrów co sześć miesięcy lub więcej, w zależności od jakości wody, to banał. 
Najlepsi szefowie kuchni, producenci win i inni profesjonaliści polegają na mocy naszej opatentowanej technologii SuperiorOsmosis, aby uzyskać krystalicznie czystą wodę. Dla kucharzy, woda jest czymś, bez czego nie mogą pracować. Używają jej do gotowania, podpiekania, podsmażania i pieczenia. Woda stanowi podstawę, poprawia teksturę i powoduje, że poszczególne składniki lepiej oddają smak. Kucharze mogą także skorzystać z wydajnego modelu Pro, aby zapewnić klientom restauracji wyjątkowo czystą wodę, wolną od szkodliwych substancji w butelkach wielokrotnego użytku, zamiast drogiej wody butelkowanej.
Mówi się, że życie zaczęło się w oceanach pokrywających ponad 70% powierzchni planety. Większość tej wody nie nadawała się do picia, ale dzięki swojej unikalnej zdolności zmiany słonej wody w wodę pitną, Bluewater Pro pokonuje ograniczenia. To właśnie jest 'szwedzkie zamiłowanie do innowacji'.

 

Zobacz więcej na: http://bluewatergroup.com/products/pro/banerek - kopia

 

 

Parametry techniczne:

pro ipro ii