Cleone - najlepszy filtr do wody na świecie

cleone w kuchni

 

Skąd taka duża popularność urządzenia Cleone na świecie? Dlaczego warto zainwestować pieniądze właśnie w nasz produkt? Po jakim czasie urządzenie będzie na siebie zarabiać?

Nasi klienci zadają sobie wiele pytań zanim w ich domach czy firmach zacznie płynąć krystalicznie czysta woda z najlepszego filtra do wody na świecie. Postaramy się dzisiaj przybliżyc Państwu kilka najbardziej charakterystycznych cech filtra Bluewater Cleone, które wyróżniają nas spośród wszystkich filtrów do wody obecnych na rynkach światowych. Filtr do wody Blueater Cleone

Więcej…

   

Zatruta woda w Twoim kranie!

 cola

Będzin, Brzesko, Boronów, Zumpy, Grojec, Dębowa Góra, Piekoszów, Hucisko... - to tylko niektóre miejscowości w których, w ciągu zaledwie ostatnich 2 tygodni, doszło do skażenia wody wodociągowej groźną bakterią E. coli. Bakteria powoduje zatrucia pokarmowe, a jeśli przedostanie sie do układu moczowego, może stać się przyczyną bardzo poważnych zakażeń. U niektórych osób bakteria E. coli (pałeczka okrężnicy) doprowadza do ciężkich infekcji - zapalenia opon mózgowych, a nawet sepsy, która w połowie wypadków kończy się

Więcej…

   

Nabici w butelkę

plastikowe butelki

 

Są wśród nas osoby dla których argument, że woda trzymana w plastikowym opakowaniu jest szkodliwa nie wystarcza. Potrzebują twardych dowodów. Postanowiliśmy więc dzisiaj podać garść informacji na ten temat zebraną w całość przez Pana Pawła Wesołowskiego, magistra Dietetyki, absolwenta Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swoim artykule „Nabici w PET” pisze między innymi:

Więcej…

   

Co z tym smogiem?

fotolia 88214368 s 

Co z tym smogiem? Od wielu dni to wiadomość nr 1 w Kraju, ale już za chwilę temat się "skończy". Spadnie śnieg lub deszcz, powieje wiatr i znad naszych miast "zniknie" trująca chmura. Czy aby na pewno zniknie? Otóż nie! Przedostanie się do gleby i wody.

Więcej…

   

Strona 1 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>