Akcja społeczna #wodadlamedyka

środa, 01 kwietnia 2020 00:00

kuna system charytatywnie3

 

To był normalny wieczór, 1 kwietnia. Właściciel firmy Kuna System pochwalił się swojemu Przyjacielowi, że chce ufundować na SOR w Bielsku-Białej, dystrybutor filtrujący wodę. To nie był żart z okazji Prima Aprilis. Przyjaciel podchwycił temat i stwierdził, że w takim razie on kupi drugi i wstawimy te dystrybutory w dwa miejsca dla ekip, które aktualnie przeżywają piekło z powodu pandemii Coronawirusa. Po chwili stwierdzili, że wrzucą temat na Facebooka. I się zaczęło! Okazało się, że Przedsiębiorcy oraz osoby prywatne, postanowili dołączyć do akcji. W sumie w ciągu kilku godzin zapadła decyzja o zakupie 7 dystrybutorów dla placówek medycznych na Śląsku. Zaczęły dzwonić telefony i okazało się, że zainteresowanie jest też w Poznaniu, Warszawie i innych miastach. Stwierdziliśmy, że jeśli na miejscu osoby te zorganizują montaż tych urządzeń, to oczywiście wyślemy dystrybutory w dowolne miejsce w Kraju. Firma Kuna System sprzedaje te urządzenia bez marży, oferując na Śląsku montaż z dostarczeniem na własny koszt. Oczywiście nie jest to taka prosta sprawa. Chęć pomocy to jedno, przepisy podatkowe drugie, a decyzje władz szpitali to trzecie. Wiele rzeczy trzeba zrobić, aby finalnie w szpitalach stanęły bezpłatnie nasze dystrybutory filtrujące wodę. Dzięki temu szpitale będą mogły zrezygnować z plastikowych butli, kosztów z nimi związanych i w naturalny sposób dołączą do naszej akcji #wygrajzplastikiem. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają, już pomogli, albo dopiero będą dołączać do akcji. Na każdym dystrybutorze (jeśli będzie na to zgoda) będzie informacja o darczyńcy, który ufundował urządzenie. Będziemy też szukać wirtualnych opiekunów dla tych urządzeń, aby szpitale co 6 miesięcy miały bezpłatny przegląd z wymianą filtrów. Nawet nie wiecie jacy jesteśmy szczęśliwi!

   

Ogólnoświatowa akcja Bluewater

piątek, 20 marca 2020 21:52

promocja-cleone-i-spirit-taniej-7

 

Krystalicznie czysta, zdrowa i bezpieczna woda z minerałami wprost z Twojego kranu! Dzięki globalnej inicjatywie, wraz z Bluewater, oferujemy najniższe w historii firmy ceny urządzeń Bluewater Cleone oraz Bluewater Spirit. Do tego oba produkty można zakupić w ratach 0% do 30 miesięcy! Prowizje w 100% płaci za Ciebie Kuna System. Do akcji przyłączyło się wiele krajów!  Zależy nam, aby w jak największej ilości domów i firm popłynęła krystalicznie czysta woda. Dostęp do niej może w najbliższym czasie okazać się kluczowy.

Jednocześnie ślemy dobrą energię do naszych Przyjaciół z Włoch, z firmy H2Optima - wierzymy, że sytuacja u Was szybko dojdzie do normy! Modlimy się za Wasze zdrowie! Nie możemy się doczekać, kiedy znowu Was zobaczymy całych i zdrowych w rodzinie Bluewater!

Clean water is a human right! #wygrajzplastikiem #mineralnazkranu

   

Kuna System w walce z COVID-19

czwartek, 12 marca 2020 09:35

kuna system woda-filtry-kran

Zdrowie naszych pracowników oraz klientów to zawsze był i jest dla nas priorytet. Jako firma kojarzona z wartościami prozdrowotnymi, bardzo szybko reagujemy na nowe wiadomości dotyczące rozprzestrzeniania się COVID-19. Zdajemy sobie jednak sprawę, że póki to nie jest konieczne, nie chcemy paraliżować pracy ani podejmować nieprzemyślanych decyzji. Samochody pracowników działu serwisu, odwiedzający Państwa domy i firmy, zostały wyposażone w generatory jonów Plusmaclaster SHARP, które mają działanie zwalczające bakterie i wirusy. Nasi pracownicy mają m.in. obowiązek, po każdej wykonanej wizycie, właściwie umyć i zdezynfekować ręce. Personel został przeszkolony w zakresie dbania o swoje zdrowie, nawet w tak prostych kwestiach jak tankowanie samochodów służbowych czy używanie rękawiczek ochronnych. Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów dostęp do bezpiecznej wody, którą oferują nasze urządzenia, dlatego nieustannie wykonujemy usługi serwisowe Państwa urządzeń, zachowując przy tym maksymalne środki ostrożności. Oczywiście kij ma dwa końce, jeśli w Państwa domu istnieje

Więcej…

   

Oryginalne wkłady do filtra Bluewater Cleone

wtorek, 25 lutego 2020 13:02

Zapewne jesteś użytkownikiem najlepszego filtra do wody, jakim jest Bluewater Cleone.

Bluewater to światowy lider w temacie uzdatniania wody. Zależy nam na tym, aby nasi klienci podczas wieloletniej eksploatacji urządzenia, mogli otrzymywać z naszej strony produkt najwyższej jakości. To ważne, szczególnie, że zakup filtra Bluewater Cleone wiąże się z niemałym wydatkiem.

Serwis filtrów do wody Bluewater Cleone wykonujemy wyłącznie na oryginalnych wkładach i akcesoriach, produkowanych przez firmę Bluewater Sweden.

Zalecamy powierzenie serwisu tych urządzeń profesjonalistom, którzy zaopatrują się w oryginalne produkty Bluewater.

bluewater-cleone-najlepszy-filtr-wody

 

Jakie korzyści osiągniesz stosując oryginalne filtry Bluewater?

✔ Bezpieczeństwo jakości wody

 Produkt najwyższej jakości

✔ Wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie filtra do wody

✔ Bezpieczne dla zdrowia komponenty oraz materiały

✔ Kontrolowany proces produkcji i pakowania

✔ Pomoc techniczną i serwisową w całym Kraju (ponad 170 serwisantów w Polsce)

✔ Ponad 20 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń Cleone

 

Więcej…

   

Strona 1 z 14

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>