Ogólnoświatowa akcja Bluewater

piątek, 20 marca 2020 21:52

promocja-cleone-i-spirit-taniej-7

 

Krystalicznie czysta, zdrowa i bezpieczna woda z minerałami wprost z Twojego kranu! Dzięki globalnej inicjatywie, wraz z Bluewater, oferujemy najniższe w historii firmy ceny urządzeń Bluewater Cleone oraz Bluewater Spirit. Do tego oba produkty można zakupić w ratach 0% do 30 miesięcy! Prowizje w 100% płaci za Ciebie Kuna System. Do akcji przyłączyło się wiele krajów!  Zależy nam, aby w jak największej ilości domów i firm popłynęła krystalicznie czysta woda. Dostęp do niej może w najbliższym czasie okazać się kluczowy.

Jednocześnie ślemy dobrą energię do naszych Przyjaciół z Włoch, z firmy H2Optima - wierzymy, że sytuacja u Was szybko dojdzie do normy! Modlimy się za Wasze zdrowie! Nie możemy się doczekać, kiedy znowu Was zobaczymy całych i zdrowych w rodzinie Bluewater!

Clean water is a human right! #wygrajzplastikiem #mineralnazkranu

   

Kuna System w walce z COVID-19

czwartek, 12 marca 2020 09:35

kuna system woda-filtry-kran

Zdrowie naszych pracowników oraz klientów to zawsze był i jest dla nas priorytet. Jako firma kojarzona z wartościami prozdrowotnymi, bardzo szybko reagujemy na nowe wiadomości dotyczące rozprzestrzeniania się COVID-19. Zdajemy sobie jednak sprawę, że póki to nie jest konieczne, nie chcemy paraliżować pracy ani podejmować nieprzemyślanych decyzji. Samochody pracowników działu serwisu, odwiedzający Państwa domy i firmy, zostały wyposażone w generatory jonów Plusmaclaster SHARP, które mają działanie zwalczające bakterie i wirusy. Nasi pracownicy mają m.in. obowiązek, po każdej wykonanej wizycie, właściwie umyć i zdezynfekować ręce. Personel został przeszkolony w zakresie dbania o swoje zdrowie, nawet w tak prostych kwestiach jak tankowanie samochodów służbowych czy używanie rękawiczek ochronnych. Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów dostęp do bezpiecznej wody, którą oferują nasze urządzenia, dlatego nieustannie wykonujemy usługi serwisowe Państwa urządzeń, zachowując przy tym maksymalne środki ostrożności. Oczywiście kij ma dwa końce, jeśli w Państwa domu istnieje

Więcej…

   

Oryginalne wkłady do filtra Bluewater Cleone

wtorek, 25 lutego 2020 13:02

Zapewne jesteś użytkownikiem najlepszego filtra do wody, jakim jest Bluewater Cleone.

Bluewater to światowy lider w temacie uzdatniania wody. Zależy nam na tym, aby nasi klienci podczas wieloletniej eksploatacji urządzenia, mogli otrzymywać z naszej strony produkt najwyższej jakości. To ważne, szczególnie, że zakup filtra Bluewater Cleone wiąże się z niemałym wydatkiem.

Serwis filtrów do wody Bluewater Cleone wykonujemy wyłącznie na oryginalnych wkładach i akcesoriach, produkowanych przez firmę Bluewater Sweden.

Zalecamy powierzenie serwisu tych urządzeń profesjonalistom, którzy zaopatrują się w oryginalne produkty Bluewater.

bluewater-cleone-najlepszy-filtr-wody

 

Jakie korzyści osiągniesz stosując oryginalne filtry Bluewater?

✔ Bezpieczeństwo jakości wody

 Produkt najwyższej jakości

✔ Wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie filtra do wody

✔ Bezpieczne dla zdrowia komponenty oraz materiały

✔ Kontrolowany proces produkcji i pakowania

✔ Pomoc techniczną i serwisową w całym Kraju (ponad 170 serwisantów w Polsce)

✔ Ponad 20 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń Cleone

 

Więcej…

   

Szkolenie produktowe Szwecja 2020

wtorek, 28 stycznia 2020 19:12

kuna-system-filtry-do-wody

 

Jeśli obserwujesz nas od jakiegoś czasu, to wiesz, że to, co wyróżnia Kuna System na rynku, to między innymi nieustanna chęć podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy. Im lepiej znamy nasze produkty, tym lepiej i bardziej fachowo jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów. To bardzo ważne. Jeśli myślisz o współpracy z nami, chcesz zostać naszym klientem, to wiesz, że dobrze trafiłeś. Czeka na Ciebie wyszkolony zespół fachowców i ekspertów w zakresie uzdatniania wody oraz oczyszczania powietrza. W dniach 23-25.01.2020 odbyliśmy kolejne z takich szkoleń. Tym razem miało ono miejsce w siedzibie naszego

Więcej…

   

Strona 1 z 14

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>