Warsaw Home 2019 już za nami

kuna system targi

 

Kurz powoli opada, wracamy do domów i firm, jeszcze w głowach szum ostatnich wspaniałych dni w Warszawie, czas więc na małe podsumowanie tego, co za nami.
Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home miały miejsce dwie ważne dla nas premiery.
Po pierwsze oczyszczacze powietrza marki Coway - lidera na rynkach USA oraz Korei. Są ładne, ciche i skuteczne.
Po drugie przykuwający uwagę model dystrybutora wody marki Borg & Overström - b5, który właśnie zagościł w oficjalnej, polskiej dystrybucji.
Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym i gratulujemy zakupów naszych urządzeń - będą służyły wiele lat :-)
Cieszy nas mozliwość podziękowania tym, którzy tworzą rodzinę Kuna System i pomagają w rozwoju najzdrowszej Marki Świata! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png");">❤️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png");">❤️
Duże podziękowania dla wyjątkowej ekipy, która zaangażowała się w projekt, transport i stworzenie naszego stoiska - naprawdę wiele dni spotkań, telefonów oraz e-maili za nami, ale już wiemy, że było warto!
Ogromne podziękowania dla osób, które pomagały nam w prowadzeniu targów. Dziękujemy firmie Opus za wsparcie oraz wspólne poprowadzenie imprezy, szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Łukasza Macha - duża ilość wiedzy i wsparcie, które otrzymaliśmy, na pewno będą procentowały w przyszłości (zresztą już procentują).
Agnieszka, Marek, Jacek, Marcin, Arek i Grzegorz - ekipa do zadań specjalnych https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png");">❤️
Po prostu - jeszcze raz wielkie dzięki dla Was wszystkich!