Oryginalne wkłady do filtra Bluewater Cleone

Zapewne jesteś użytkownikiem najlepszego filtra do wody, jakim jest Bluewater Cleone.

Bluewater to światowy lider w temacie uzdatniania wody. Zależy nam na tym, aby nasi klienci podczas wieloletniej eksploatacji urządzenia, mogli otrzymywać z naszej strony produkt najwyższej jakości. To ważne, szczególnie, że zakup filtra Bluewater Cleone wiąże się z niemałym wydatkiem.

Serwis filtrów do wody Bluewater Cleone wykonujemy wyłącznie na oryginalnych wkładach i akcesoriach, produkowanych przez firmę Bluewater Sweden.

Zalecamy powierzenie serwisu tych urządzeń profesjonalistom, którzy zaopatrują się w oryginalne produkty Bluewater.

bluewater-cleone-najlepszy-filtr-wody

 

Jakie korzyści osiągniesz stosując oryginalne filtry Bluewater?

✔ Bezpieczeństwo jakości wody

 Produkt najwyższej jakości

✔ Wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie filtra do wody

✔ Bezpieczne dla zdrowia komponenty oraz materiały

✔ Kontrolowany proces produkcji i pakowania

✔ Pomoc techniczną i serwisową w całym Kraju (ponad 170 serwisantów w Polsce)

✔ Ponad 20 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń Cleone

 

Wkłady do filtra Bluewater Cleone są produkowane w atmosferze ochronnej lamp UV. Filtry wstępne CL-20 i CL-5 są podwójnie pakowane, bez ingerencji rąk człowieka. Wypełnieniem we wkładach CL-C oraz Cl-InLine-C jest węgiel aktywny marki Jacobi Carbons, to światowy lider w produkcji węgla aktywnego.

Wszystko to ma na celu osiągnięcie produktu najwyższej jakości. Stosowanie oryginalnych wkładów do Bluewater Cleone to gwarancja jakości oraz zadowolenia naszych klientów.

Bluewater Cleone to również elektronika, mikroprocesor, pompa, elektrozawory, czujniki jakości wody i inne podzespoły. Serwis dokonywany przez autoryzowanych serwisantów Kuna System to pewność, że Twoje urządzenie jest w dobrych rękach i będzie działać przez długie lata, a Ty będziesz cieszyć się krystalicznie czystą i zdrową wodą.

Gdzie kupić oryginalne wkłady do filtra Cleone? 

Możesz to zrobić u nas w sklepie. Możesz też napisać do nas wiadomość, a my skontaktujemy Cię z najbliższym serwisantem urządzeń Bluewater Cleone.

 

Tak wyglądają oryginalne wkłady do filtra Bluewater Cleone ↓


wklady cleone oryginalne

↓  Tak wyglądają nieoryginalne wkłady do filtra Bluewater Cleone ↓


 

 nieorginalne-filtry-bluewater-cleone

Na zdjęciu po prawej (nadesłanym przez naszego klienta) mamy do czynienia z wprowadzaniem klienta w błąd. Nie może istnieć autoryzowany serwis KUNA WATER, bo firmy KUNA WATER nie ma już na świecie ponad 6 lat. Produkcję filtrów oraz części zamiennych do Cleone przejęła firma  Bluewater. Dodatkowo nazwa "Pure water" posiadająca znaczek ® nie jest zarejestrowanym znakiem w bazach nazw zastrzeżonych. Takie zabiegi mają na celu fikcyjne podnoszenie prestiżu wyrobu, ale tak naprawdę są próbą oszustwa. Na szczęście klient sam decyduje, z czyich usług chce korzystać.