Promocja Wielkanocna 2021

bluewater cleone promocja

 

W dniach 01.04.2021 - 12.04.2021 w całej sieci Kuna System oraz u osób współpracujących z dystrybutorami Kuna System trwa Wielkanocna Promocja na zakup i montaż urządzenia Bluewater Cleone. Każdy Klient, który zakupi w okresie trwania Promocji Wielkanocnej urządzenie Bluewater Cleone, otrzyma w prezencie (po rejestracji) urządzenie do produkcji wody gazowanej Aarke II (kolor wysyłany losowo). Warunkiem koniecznym do otrzymania saturatora jest 100% zapłata za urządzenie Bluewater Cleone oraz prawidłowa rejestracja produktu na stronie: https://www.kunasystem.pl/pl/strefa-klienta/rejestracja-produktu.html do 7 dni od daty zakupu.

Po zarejestrowaniu urządzenia 

przedłużona zostaje również gwarancja na Bluewater Cleone, zgodnie z zasadami opisanymi na stronie rejestracji produktu. Saturator AARKE II zostanie wysłany do klienta najpóźniej w terminie 3 dni roboczych od prawidłowej rejestracji urządzenia Bluewater Cleone na stronie Dystrybutora (Kuna System). Nie ma możliwości wyboru koloru saturatora. Zarejestrowanie produktu pomiędzy 8 a 30 dniem od zakupu, przedłuża gwarancję, ale nie daje możliwości odbioru prezentu.

W okresie trwania promocji Bluewater Cleone montowane jest gratis (rabat 350 złotych). Bezpłatny montaż (polegający na podłączeniu i uruchomieniu urządzenia) wykonuje Sprzedawca lub Firma Sprzedającego. Termin montażu należy indywidualnie ustalić z osobą lub firmą, w której dokonujesz zakupu Bluewater Cleone. W przypadku skomplikowanego montażu lub dodatkowych podłączeń (np. do lodówki) może istnieć konieczność dopłaty do montażu. Wszystkie kwestie dotyczące montażu ustal ze Sprzedającym.