Bluewater Cleone najlepszy filtr do wody


Najlepszy filtr do wody? Postaw na Bluewater Cleone!

Sam produkuj krystalicznie czystą wodę w domu.

bluewater-atesty

Najlepsze filtry do wody to spory wydatek. Niemniej korzyści płynące z zastosowania takiego rozwiązania są ogromne. Pomijając ochronę zdrowia, warto wspomnieć o ekonomii. Nie musisz kupować wątpliwej jakości wody w plastikowych butelkach, nie dźwigasz, nie nosisz, nie produkujesz śmieci. Bądź nowoczesny i ekologiczny. Daj się oczarować jakością czystej wody. Zakosztuj w szwedzkiej technologii stworzonej dla lepszego świata, świata bez plastiku.

 

Skąd taka duża popularność urządzenia Bluewater Cleone™ na świecie? Dlaczego warto zainwestować pieniądze właśnie w ten produkt? Po jakim czasie zwróci się ta inwestycja? 

 

Nasi klienci zadają sobie wiele pytań, zanim w ich domach czy firmach zacznie płynąć krystalicznie czysta woda. Postaramy się dzisiaj przybliżyć Państwu kilka najbardziej charakterystycznych cech filtra Bluewater Cleone™ , które wyróżniają nas spośród wszystkich filtrów do wody obecnych na rynkach światowych. Filtr do wody Bluewater Cleone został zaprojektowany w Szwecji ponad 15 lat temu. Od tego czasu jest nieustannie udoskonalany. W Polsce pracuje już około 20.000 naszych urządzeń (Bluewater Cleone, Kuna Cleone, Aqueena Zepter). Na świecie ponad 10.000.000 osób pije wodę z Bluewater Cleone. Ta olbrzymia liczba użytkowników to najlepszy dowód na to, że to produkt najwyższej jakości. Urządzenia działają niemal bezawaryjnie, a przewidywany czas ich eksploatacji wynosi około 85 lat (na podstawie badań wytrzymałościowych w laboratorium Bluewater Group).

Najlepszy filtr wody do kuchni Bluewater Cleone

 

Materiały, z jakich wykonane jest urządzenie, spełniają najbardziej surowe normy jakościowe, stawiane w wielu krajach. Próżno szukać w Cleone tanich plastików uwalniających do oczyszczonej wody szkodliwe substancje (jak to ma często miejsce niemal we wszystkich filtrach do wody obecnych na rynku). Wszędzie gdzie to możliwe zastosowano masy plastyczne leksanowe, poliwęglanowe, ABS oraz inne bezpieczne dla wody pitnej i wytrzymałe konstrukcyjnie. Wszystkie materiały użyte w Bluewater Cleone , które mają kontakt z wodą, są wolne od BPA. Cały system połączony jest ze sobą wężykami oraz zaworami produkowanymi w Anglii przez firmę John Guest® . Dzięki temu, po przejściu całego procesu filtracji, do kranu płynie krystalicznie czysta woda z dodatkiem minerałów. Zastosowanie we wkładach filtracyjnych węgla aktywnego produkowanego przez firmę Jacobi Carbons® gwarantuje uzyskanie wody o najlepszych parametrach jakościowych oraz smakowych. Surowce do produkcji Bluewater Cleone™ są dostarczane przez sprawdzonych, wieloletnich partnerów Bluewater Sweden i poddawane nieustannie badaniom nad ich jakością.

 

Jak to wszystko działa? Woda przepływa w urządzeniu przez kilka etapów filtracji. Po filtracji wstępnej wraz z filtracją na węglu aktywnym woda płynie przez membranę molekularną, która selektywnie oddziela czystą wodę od zanieczyszczeń. Brudna woda kierowana jest do kanalizacji, natomiast czysta woda płynie dalej przez wkład węglowy do zbiornika, a stamtąd przez wysokiej klasy mineralizator wprost do kranu. Pracą urządzenia zarządza mikroprocesor, który wspomagany pracą elektroniki, elektrozaworów oraz pompy produkuje dla Ciebie krystalicznie czystą wodę. Urządzenie w trybie ciągłym monitoruje jakość wody produkowanej w procesie filtracji, dzięki temu możesz być pewien, że każdy łyk z Bluewater Cleone to idealnie czysta woda z kompozycją minerałów. Twoim zadaniem jest jedynie odkręcenie kranu czystej wody i delektowanie się smakiem tej życiodajnej cieczy. 

 

W Kuna System®  wierzymy i działamy według zasady, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre! Nas jednak najbardziej cieszy, że coraz większą część naszych klientów stanowią osoby, które dowiadują się o produkcie z polecenia. Nie ma lepszej rekomendacji dla urządzenia niż fakt, że wieloletniużytkownicy filtra Cleone polecają nasze urządzenia swoim znajomym, krewnym czy partnerom biznesowym. 

Filtr wody Bluewater Cleone

 

Bluewater Cleone™ był, jest i mamy nadzieję, będzie niekwestionowanym liderem w zakresie uzdatniania wody pitnej i produkcji wody mineralizowanej we własnym domu czy firmie. Dzień, w którym zacznie u Ciebie płynąć krystalicznie czysta woda, będzie dniem, od którego zaczniesz dbać o zdrowie, kondycję i będziesz oszczędzać pieniądze. Sam przelicz, ile miesięcznie wydajesz na wodę oraz napoje do swojego domu czy biura. Litr krystalicznie czystej wody mineralizowanej to wydatek rzędu ok. 9-10 groszy! Przestań płacić tysiące złotych za marketing wody butelkowanej - bo przecież wiesz, że tak naprawdę każda reklama wody bierze się z Twojej kieszeni. Zmień to i zastosuj nasz filtr do wody - Bluewater Cleone™. Zapewnisz sobie święty spokój na bardzo długie lata i gwarancję, że dajesz najbliższym lub współpracownikom największy prezent - zdrowie!

W zestawie znajdują się: 

✔ Kran czystej wody

✔ Zbiornik magazynujący wodę pitną

✔ Wysokiej klasy mineralizator wody

✔ Instrukcja obsługi w języku polskim

✔ Karta gwarancyjna

✔ Zestaw podłączeniowy z instrukcją montażu i użytkowania

 

 Dane techniczne

Poziomy filtracji: 

✔ Filtracja wstępna składająca się z dwóch filtrów sedymentacyjnych na poziomie 20 oraz 5 mikronów

✔ Wkład z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons®

✔ Membrana molekularna

Wydajne urządzenie filtrujące wodę

✔ Wkład z naturalnym, granulowanym węglem aktywnym Jacobi Carbons®

✔ Wysokiej klasy wkład mineralizujący wodę i podnoszący jej pH, produkowany w USA

Główne cechy Bluewater Cleone™

✔ Wydajność do 190 litrów krystalicznie czystej wody na dobę

✔ Wbudowany czujnik czystości wody

✔ Inteligentny system płukania membrany

✔ Ochrona przed zalaniem

✔ Zintegrowana pompa ciśnieniowa

✔ Możliwość podłączenia lampy UV

✔ Pracą urządzenia steruje mikroprocesor

✔ Stały monitoring jakości wody wejściowej oraz wyjściowej

✔ Podzespoły John Guest®  (wszystkie połączenia, zawory oraz wężyki)

 
Najlepszy filtr pod zlew

 

Parametry urządzenia Bluewater Cleone

Wymiary:

• Szerokość: 215 mm

• Wysokość: 416 mm

• Głębokość: 380 mm

 Waga:

• 12,9 kg

 Pobór mocy:

• Maksymalnie 23 W

 Zasilanie:

• 240 V / 50-60 Hz

 Wymiary zbiornika: 

• Wysokość: ~330 mm

• Średnica: ~280 mm (możliwa zmiana na mniejszy) 

 

Zarejestruj produkt Bluewater Cleone:

Przedłuż swoją gwarancję na urządzenie Bluewater Cleone nawet do 10 lat! Rejestrując swój produkt na naszej stronie, przedłużasz gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne z 24 do 36 miesięcy oraz na pozostałe elementy urządzenia aż do 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Gwarancja na urządzenie aktywna jest tylko w przypadku dokonywania regularnych serwisów (co 4-6 miesięcy) przez autoryzowany serwis Kuna System®  lub autoryzowany serwis Partnerów lub dealerów Kuna System® . Wszystkie serwisy urządzenia Bluewater Cleone™ muszą być wykonywane na oryginalnych częściach i wkładach Bluewater.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI

 

 Parametry techniczne

bluewater-cleone-infografikadane-techniczne-bluewater-cleone

  bluewater-cleone-montaz-urzadzenia


bluewater

bluewater-cleone