Kim jesteśmy? 

Właściciele marki Kuna System to wizjonerzy, ludzie skoncentrowani na rozwoju i zorientowani na dostarczanie produktów najwyższej jakości. Kuna System to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży uzdatniania wody pitnej oraz oczyszczania powietrza. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by pić krystalicznie czystą wodę i oddychać powietrzem wolnym od smogu, wirusów i zanieczyszczeń. Naszą misją jest uwolnić świat od plastiku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Bluewater w Polsce, generalnym dystrybutorem marki Borg and Overstrom, oraz partnerami i dystrybutorami najlepszych na świecie producentów: Brita, Coway, Ecowater, BWT, SHARP, 3M, Aquaphor, John Guest, Ideal, Blaupunkt, Kuna Filter, Blueair czy LIFAair.

 

Czym się zajmujemy? 

W skrócie - sprzedażą i serwisem. Filtry do wody, dystrybutory wody bez butli, skuteczne oczyszczacze powietrza, zmiękczacze wody - nie mają dla nas tajemnic. W ofercie skierowanej do naszych klientów znajdują się wyłącznie produkty niezawodne, gwarantujące bezpieczeństwo i spokojne, wieloletnie użytkowanie. Do prezentowanych przez nas produktów oferujemy montaż oraz wsparcie techniczne. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy chętnie dobiorą urządzenia dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie.

 

Woda i powietrze to nasza pasja!  

Z roku na rok podnosimy kwalifikacje i doświadczenie zespołu Kuna System oraz obsługi sklepu www.najlepszefiltry.pl

Fachowo doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz filtrów, tak by nasi klienci mogli cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zdrowym powietrzem. Wierzymy i działamy według zasady, że „tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Zapraszamy do świata czystej wody i zdrowego powietrza, świata w kolorze blue!