Gramy dla Natalki i Kacpra - Turniej Charytatywny

kuna system charytatywnie

 

W dniach 12-13 września 2020 nasza Firma uczestniczyła w Charytatywnym Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej.

Event odbył się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej i miał na celu zdobycie środków na rehabilitację podopiecznych Fundacji "Pomaluj Nasz Świat" - Natalki i Kacpra. Impreza odbyła sie już po raz szósty.

Kolejny rok z rzędu mieliśmy prawdziwą przyjemność zaangażować się w ten projekt. Tym razem działaliśmy na kilku płaszczyznach. Oprócz sponsoringu turnieju oraz przekazania rzeczy na licytacje postanowiliśmy, że na tej imprezie sportowcy nie zużyją ani jednej plastikowej butelki z wodą! I wiecie co?

Więcej…

   

Akcja pomocy Bohaterom #wodadlamedyka

kuna system charytatywnie3

 

To był normalny wieczór, 1 kwietnia. Właściciel firmy Kuna System pochwalił się swojemu Przyjacielowi, że chce ufundować na SOR w Bielsku-Białej, dystrybutor filtrujący wodę. To nie był żart z okazji Prima Aprilis. Przyjaciel podchwycił temat i stwierdził, że w takim razie on kupi drugi i wstawimy te dystrybutory w dwa miejsca dla ekip, które aktualnie przeżywają piekło z powodu pandemii Coronawirusa. Po chwili stwierdzili, że wrzucą temat na Facebooka. I się zaczęło! Okazało się, że Przedsiębiorcy (najczęściej skupieni wokół Klubu Przedsiębiorczości) oraz osoby prywatne, postanowili dołączyć do akcji. W sumie w ciągu kilku godzin zapadła decyzja o

Więcej…

   

Turniej charytatywny "Gramy dla Karolinki i Kubusia"

kuna system charytatywnie

 

Klienci Kuna System mogą czuć się naprawdę wyjątkowo! Nasza Firma, na miarę swoich możliwości, włącza się w różne akcje charytatywne. To właśnie dzięki Wam, drodzy Klienci, możemy pomagać tak często https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ff3/1.5/16/2764.png");">❤️
Tym razem zapraszamy na turniej Gramy dla Karolinki i Kubusia pod patronatem Jarosław Klimaszewski - Prezydent Bielska-Białej, organizowany przez niesamowitego Radosław Siudahttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fae/1.5/16/1f607.png");">???? 

To będzie wielkie wydarzenie!
#KunaSystemCharytatywnie #pomagamyjakumiemy FundacjaJonatanBielsko-Biała

   

Sponsorujemy młode talenty

   

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>