Turniej charytatywny "Gramy dla Karolinki i Kubusia"

kuna system charytatywnie

 

Klienci Kuna System mogą czuć się naprawdę wyjątkowo! Nasza Firma, na miarę swoich możliwości, włącza się w różne akcje charytatywne. To właśnie dzięki Wam, drodzy Klienci, możemy pomagać tak często https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ff3/1.5/16/2764.png");">❤️
Tym razem zapraszamy na turniej Gramy dla Karolinki i Kubusia pod patronatem Jarosław Klimaszewski - Prezydent Bielska-Białej, organizowany przez niesamowitego Radosław Siudahttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fae/1.5/16/1f607.png");">???? 

To będzie wielkie wydarzenie!
#KunaSystemCharytatywnie #pomagamyjakumiemy FundacjaJonatanBielsko-Biała

   

Sponsorujemy młode talenty

   

V Bal Charytatywny "Nie wypada nie pomagać"

kuna system bal

 

26 Kwietnia 2019 w Szczyrku odbyła się kolejna edycja Balu, który ma na celu pomoc podopiecznym Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Tym razem nasze oczy zwrócone są w kierunku dzieci z problemami psychicznymi, w szczególności z walką ze zjawiskiem prób samobójczych. Nasza Firma, poza wystawieniem na licytację vouchera na skok spadochronowy, przekazała również datki w łącznej kwocie 9699 złotych. Dziękujemy naszym Klientom oraz Partnerom, dzięki którym możemy tak często brać udział w akcjach dobroczynnych. To była wspaniała i świetnie zorganizowana impreza. Jest nam niezmiernie miło, że możemy się dzielić dobrem z potrzebującymi. Cieszymy się, że nasi Klienci, kupując produkty w Kuna System mogą wspierać potrzebujących. Firma Kuna System od początku swojej działalności angażuje się w różne akcje pomocy i wsparcia. Dołącz do nas - razem możemy więcej!

   

Przekazanie 1% w roku 2019

kuna system - oleka

Oleńka - nasz 1% wędruje do Ciebie :-)
Pozostałe osoby, które zgłosiły się o pomoc, otrzymają od nas dzisiaj małe wsparcie finansowe w postaci przelewu na konto fundacji.
Ola, Igor, Kamila, Tymuś, Bartek, Magdalena - jesteśmy z Wami <3
#RazemMożemyWięcej #PomaganieJestFajne

Ola - our 1% is going for you :-) Rest of persons who have applied for a help will receive today a small help in the form of transfers on a foundation accounts from us. Ola, Igor, Kamila, Tymuś, Bartek, Magdalena - we are with us <3
#TogetherWeCanMore #HelpingIsCool

   

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>