Gramy dla Natalki i Kacpra - Turniej Charytatywny

kuna system charytatywnie

 

W dniach 12-13 września 2020 nasza Firma uczestniczyła w Charytatywnym Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej.

Event odbył się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej i miał na celu zdobycie środków na rehabilitację podopiecznych Fundacji "Pomaluj Nasz Świat" - Natalki i Kacpra. Impreza odbyła sie już po raz szósty.

Kolejny rok z rzędu mieliśmy prawdziwą przyjemność zaangażować się w ten projekt. Tym razem działaliśmy na kilku płaszczyznach. Oprócz sponsoringu turnieju oraz przekazania rzeczy na licytacje postanowiliśmy, że na tej imprezie sportowcy nie zużyją ani jednej plastikowej butelki z wodą! I wiecie co?

Udało się! Nasz punkt z krystalicznie czystą wodą był oblegany przez całe dwa dni. Sportowcy oraz uczestnicy imprezy uzupełniali sobie bidony wodą z naszego systemu Borg&Overstrom.

Do dyspozycji była woda zimna, woda schłodzona oraz schłodzona woda gazaowana (i ta była największym hitem). Rozlaliśmy mnóstwo wody do bidonów i kubeczków papierowych, a dzięki temu do przyrody nie trafiło kilka tysięcy butelek plastikowych. Rozpiera nas duma. Kolejny raz nasza akcja #wygrajzplastikiem udowodniła, że można zrezygnować z opakowań plastikowych i cieszyć się pyszną woda wprost z kranu.

Oczywiście najważniejszy cel imprezy został osiągnięty - zebrano ponad 74.000 złotych! Imprezę odwiedziło wiele osób, które chętnie wspierały zbiórkę pieniędzy. Zadbano o niesamowitą oprawę wydarzenia. Było wiele atrakcji towarzyszących meczom. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować za zaproszenie organizatorom. Szczególne podziękowania dla Pana Radosława Siudy - pomysłodawcy tej akcji! Na pewno będziemy z Wami w kolejnych latach!