Zarejestruj produkt Cleone

 

 

Przedłuż gwarancję na swoje urządzenie Bluewater Cleone nawet do 10 lat! Rejestrując swój produkt (30 dni od daty zakupu) na naszej stronie przedłużasz gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne z 24 do 36 miesięcy oraz na pozostałe elementy urządzenia aż do 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Gwarancja na urządzenie aktywna jest tylko w przypadku dokonywania regularnych serwisów (co 6 miesięcy) przez autoryzowany serwis Kuna System lub autoryzowany serwis Biura Regionalnego Kuna System.

Wypełniając i wysyłając formularz zgadzasz się na dysponowanie swoimi danymi osobowymi przez Firmę Kuna System oraz wszystkie podmioty współpracujące z Kuna System dla realizacji usług serwisu oraz obsługi zakupionych urządzeń. 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KUNA SYSTEM Damian Sebastian Abramowicz, z siedzibą w Bielsku – Białej przy ulicy Krakowskiej 367,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją umowy,

3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umowy lub okres współpracy z naszymi Partnerami,

4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

5) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem realizacji zawartej umowy

Uwaga! Rejestracja musi zostać dokonana do 30 dni od daty zakupu urządzenia!

 

Wypełnij formularz

Numery seryjne znajdują się w karcie urządzenia oraz na poszczególnych elementach urządzenia.

* pola wymagane