Kampania Społeczna #wygrajzplastikiem

wygraj z plastikiem

 

Firma Kuna System od lat uświadamia społeczeństwo o szkodliwości plastiku i jego wpływie na zdrowie każdego człowieka. Nie ukrywamy, że z roku na rok jest nam łatwiej. Media zainteresowały się tematem i dzisiaj niemal w każdej telewizji co jakiś czas pojawia się temat plastiku. Można wręcz powiedzieć, że temat stał się modny. Gwiazdy showbiznesu deklarują swoją gotowość do walki z plastikiem, w restauracjach coraz częściej dostaniesz do napoju papierową słomkę, zachęcani jesteśmy do stosowania bidonów wielokrotnego użytku, plastikowe talerzyki na imprezach coraz częściej zastępują naczynia biodegradowalne, w dystrybutorach wody coraz częściej znajdziesz kubki wykonane np. z kukurydzy itd. Zbliża się prawdziwa rewolucja (a może już trwa) i walka z plastikiem wydaje się za kilka lat być wygrana wg optymistycznego scenariusza. Bardzo nas cieszy, że w naszej branży znaleźliśmy wielu naśladowców. Firmy oferujące dystrybutory czy filtry do wody kopiują niemal każdy nasz pomysł. Bardzo nam to schlebia. Oznacza to, że

obraliśmy właściwy kierunek i wyznaczamy modę w naszym sektorze. A najważniejsze jest to, że dzięki temu docieramy do jeszcze większej ilości osób, które zmieniają swoje nawyki i przestają korzystać z plastikowej wody.

Ty też możesz to zrobić.

Załóż wysokiej jakości filtr do wody w swoim domu i ciesz się wodą mineralizowaną z własnego kranu. Transportuj później tę wodę w ekologicznych szklanych lub trytanowych bidonach i zapomnisz, co to znaczy kupować i nosić wodę w plastikach.

Jeśli w firmie, w której pracujesz lub którą zarządzasz nadal macie dystrybutory wody z butlami wymiennymi to koniecznie zamień je na bezbutlowe dystrybutory filtrujące, podłączane do wody wodociągowej. Nigdy więcej nikt nie wystawi Ci faktury za dzierżawę czy butle. Zyskasz miejsce po pustych i pełnych butlach 5 galonowych. Twoja załoga nie będzie się sprzeczać na temat tego, kto ma wymienić butlę na pełną. Zadbasz o zdrowie i kondycję Twojego zespołu, a przede wszystkim dostarczysz świeżą, krystalicznie czystą i smaczną wodę, oszczędzając naprawdę spore kwoty.

Dołącz do nas i #wygrajzplastikiem już dzisiaj!