Cleone - najlepszy filtr do wody

cleone w kuchni

 

Skąd taka duża popularność urządzenia Bluewater Cleone™ na świecie? Dlaczego warto zainwestować pieniądze właśnie w nasz produkt? Po jakim czasie urządzenie będzie na siebie zarabiać?

Nasi klienci zadają sobie wiele pytań, zanim w ich domach czy firmach zacznie płynąć krystalicznie czysta woda z najlepszego filtra do wody. Postaramy się dzisiaj przybliżyć Państwu kilka najbardziej charakterystycznych cech filtra Bluewater Cleone™, które wyróżniają nas spośród wszystkich filtrów do wody obecnych na rynkach światowych. Filtr do wody Bluewater Cleone™

został zaprojektowany w Szwecji ponad 14 lat temu. Od tego czasu jest nieustannie udoskonalany. Na świecie pracuje już ponad 15.000.000 urządzeń Cleone. Ta olbrzymia liczba użytkowników to najlepszy dowód na to, że to produkt najwyższej jakości. Urządzenia działają bezawaryjnie, a przewidywany czas ich eksploatacji wynosi około 85 lat (na podstawie badań wytrzymałościowych w laboratorium Bluewater Group). Materiały, z jakich wykonane jest urządzenie, spełniają najbardziej surowe normy jakościowe stawiane w wielu krajach. Próżno szukać w Bluewater Cleone™ tanich plastików uwalniających do oczyszczonej wody szkodliwe substancje (jak to ma często miejsce w filtrach w przedziale cenowym od 500 do czasem 5.000 złotych). Wszędzie gdzie to możliwe zastosowano masy plastyczne leksanowe, poliwęglanowe, ABS oraz inne bezpieczne dla wody pitnej, oraz wytrzymałe konstrukcyjnie. Wszystkie materiały użyte w Bluewater Cleone™, mające kontakt z wodą, są wolne od BPA. Cały system połączony jest ze sobą wężykami oraz zaworami produkowanymi w Anglii przez firmę John Guest. Dzięki temu, po przejściu całego procesu filtracji, do kranu płynie krystalicznie czysta woda z dodatkiem minerałów. Zastosowanie we wkładach filtracyjnych węgla aktywnego (AquaSorb™) produkowanego przez firmę Jacobi Carbons gwarantuje uzyskanie wody o najlepszych parametrach jakościowych oraz smakowych. Surowce do produkcji Cleone™ są dostarczane przez sprawdzonych, wieloletnich partnerów Bluewater i poddawane nieustannie badaniom nad ich jakością. Bluewater wie, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre! Nas jednak najbardziej cieszy, że coraz większą część naszych klientów stanowią osoby, które dowiadują się o produkcie z polecenia. Nie ma lepszej rekomendacji dla urządzenia niż fakt, że wieloletni użytkownicy filtra Cleone polecają nasze urządzenia swoim znajomym, krewnym czy partnerom biznesowym. Bluewater Cleone™ był, jest i będzie niekwestionowanym liderem w zakresie uzdatniania wody pitnej i produkcji wody mineralizowanej we własnym domu czy firmie. Dzień, w którym zacznie u Ciebie płynąć krystalicznie czysta woda, będzie dniem, od którego zaczniesz dbać o zdrowie, kondycję i będziesz oszczędzać pieniądze. Sam przelicz, ile miesięcznie wydajesz na wodę oraz napoje do swojego domu czy biura. Litr krystalicznie czystej wody mineralizowanej to wydatek rzędu ok. 9-10 groszy! Przestań płacić tysiące złotych za marketing wody butelkowanej - bo przecież wiesz, że tak naprawdę każda reklama wody bierze się z Twojej kieszeni. Zmień to i zastosuj nasz filtr do wody - Bluewater Cleone™. Zapewnisz sobie święty spokój na bardzo długie lata i gwarancję, że dajesz najbliższym lub współpracownikom największy prezent - zdrowie!

Teraz już nie musisz się zastanawiać: jaki filtr do wody wybrać? albo który filtr do wody jest najlepszy? Odpowiedzią zawsze jest Bluewater Cleone™.